Výhledově bych rád celý web přesunul na (staro)novou doménu sanktpauli.cz a provedl celkovou revizi obsahu. Stránky nejsou více jak šest let aktualizované, obsah je zastaralý, řada obrázků a videí se již nenačítá.

O spuštění nového webu budu informovat na tomto místě.

St. Pauli - SV Sandhausen 2:1

01.09.2012 15:15

St. Pauli slaví první vítězství v novém ročníku 2. Bundesligy. Domácí na Millerntoru porazili nováčka SV Sandhausen 2:1 (0:0). První branku vstřelil v 71. minutě Fin Bartels, o pět minut později výhru pojistil Marius Ebbers. Hostům, kteří poprvé v sezóně poznali hořkost porážky, nebyl nic platný ani kontaktní gól na 2:1 z kopačky Marco Pischorna (83. minuta). Utkání přihlíželo 21 045 diváků.