Výhledově bych rád celý web přesunul na (staro)novou doménu sanktpauli.cz a provedl celkovou revizi obsahu. Stránky nejsou více jak šest let aktualizované, obsah je zastaralý, řada obrázků a videí se již nenačítá.

O spuštění nového webu budu informovat na tomto místě.

Paderborn - St. Pauli 1:1

21.10.2012 15:46

Paderborn - St. Pauli

1:1 (0:0)

Michael Frontzeck propásl šanci na vítězný soutěžní debut na lavičce St. Pauli a ze hřiště Paderbornu odváží Kiezkickers pouze bod za remízu 1:1. St. Pauli již šest zápasů čeká na vítězství a s osmi body zůstává v sestupovém pásmu.

Hosté se dostali do vedení ve 48. minutě, když se prosadil útočník Daniel Ginczek. Vyrovnání pro domácí zařídil v 71. minutě ex-paulianer Deniz Naki.