Výhledově bych rád celý web přesunul na (staro)novou doménu sanktpauli.cz a provedl celkovou revizi obsahu. Stránky nejsou více jak šest let aktualizované, obsah je zastaralý, řada obrázků a videí se již nenačítá.

O spuštění nového webu budu informovat na tomto místě.

FSV Frankfurt - FC St. Pauli 2:1

21.09.2012 22:01

FSV Frankfurt - FC St. Pauli

2:1 (1:0)

FC St. Pauli dnes v podvečer nedokázalo zastavit tažení letošního překvapení, mužstva FSV Frankfurt. Kiezkickers vyšli z 6. kola 2. Bundesligy bodově naprázdno. Po porážce 1:2 čekají svěřenci trenéra Schuberta už 10 soutěžních utkání na venkovní výhru.

FSV Frankfurt je dosud neporažen, se čtrnácti body se nachází na druhé příčce tabulky. Dnešní vítězství bylo pro ně jubilejním 100. ve 2. Bundeslize.

Do vedení se domácí dostali již v 7. minutě zásluhou albánského reprezentanta Roshiho. Za St. Pauli vyrovnával po pauze Daniel Ginczek (58.), o čtyři minuty později ale rozhodl o vítězství Frankfurtu další Albánec, Edmund Kapllani.

Zápasu přihlíželo 8 849 diváků.

Sestava FC St. Pauli: Tschauner - Kalla (51. Schachten), Thorandt, Mohr, Avevor - Daube, Funk (78. Ebbers) - Bartels, Buchtmann (71. Gogia), Schindler - Ginczek

% vyhraných soubojů - 50.3:49.8

Pohled na statistiky jednotlivců St. Pauli nám odhalí, že nejvíce se s míčem potkávali obránci Thorandt (71 kontaktů s balonem), Avevor (67) a Mohr (66). Oba stopeři nasbírali i nejvíce přihrácek, Mohr 45 a Thorandt 40. Nejpilnějším střelcem dnes byl jediný úspěšný střelec Daniel Ginczek se 4 pokusy. Zdaleka nejvíce sprintů ze všech hráčů na trávníku zaznamenal Kevin Schindler, celkem 83.

Zdroj: bundesliga.de